Të dielën KF Dukagjini përballet me skuadrën e Drenicës

Pas dy ndeshjëve pa humbje, te dielën KF Dukagjini udhëton në Skenderaj, ku në stadiumin “Bajram Aliu”, përballë kanë skuadrën e Drenicës.

Ndeshja i takon javës se njëmbëdhjetë në BKT-Superligën e Kosovës dhe zhvillohet nga ora 13:00.

Edhe ky takim transmetohet drejtpërdrejtë në Artmotion në kanalet ArtSport.

SHARE