Facebook Archives - Klina.info
15.4 C
Kosovo
Friday, May 29, 2020
Home Tags Facebook

Tag: Facebook

Facebook mbush 16 vjet

Facebook, një nga faqet më të njohura në botë të rrjeteve sociale, sot ka mbushur 16 vjeç. Facebook u themelua nga Mark Zuckerberg dhe disa...

Facebook-u do të paguajë 550 milion dollarë për shpërdorim të njohjes...

Mos harroni kur Facebook filloi të ju etiketojë në foto përsëri në 2011? Ai ishte viti kur kompania filloi të testonte programin e saj...
- Advertisement -

MOST POPULAR