“S’je me mu”, projekti i ri muzkor nga këngëtari nga Klina, Albos

Këngëtari i talentuar nga Klina, që punon dhe vepron në Prishtinë “Albos”, ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga mbanë titullin “S’je me mu”, të cilën e ka punuar vet ai.

Ndryshe Albosi është edhe producent, ku ka studion e tij “In Records”.

Kënga e tij e fundit, duet ishte “Telenovela”, që e solli me këngētarin e njohur Bleron.

Për Klina.info ai ka thënë se është duke punar dhe në shumë projekte të reja muzikore.

“Nuk e kam ndërmend të ndalem në këtë vit, po ashtu priten edhe bashkëpunime me artistë të famshëm”, është shprehur këngëtari nga Klina.

SHARE