Shënohet goli i dytë në takimin, Fenerbahce – Trabzonspor (VIDEO)

Fenerbahce dhe Trabzonspori po luajnë aktualisht duelin kthyes në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Turqisë,

Fenerbahce e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 42’ me anë të Deniz Turuc.

Kujtojmë se takimi i parë mes tyre kishte përfunduar me rezultat 2-1 për Trabzonsporin.

SHARE