Rrihen burrë e grua në Malishevë, bëhen për spital

Janë rrahur mes vete një grua dhe një burrë në Malishevë,

Raportohet që ngjarja të ketë ndodhur mbrëmë rreth orës 17:00, pas një mosmarreveshje që kanë pasur mes vete.

“Të njëjtit kanë pranuar trajtim mjekësor dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

SHARE