Policia jep detaje për aksidentin me fatalitet në Llukarë

Si pasojë e një aksidenti të rëndë që ndodhi sot në fshatin Llukarë të komunës së Prishtinës, humbi jetën një person.

Nga Policia e Kosovës thanë për Indeksonline se aksidenti ndodhi mes një veture dhe një kamioni, teksa në vendin e ngjarjes ishin të gjitha njësitë kompetente.

“Të gjitha janë marrë me trajtim të rastit ndërsa me urdhër të prokurorit kujdestar trupi i pajetë dërgohet për obduksion”, tha zëdhënsja e policisë për rajonin e Pristhinës, Flora Ahmeti.

Duhet përkujtuar që gjatë ditëve të fundit pati një numër të madh të aksidenteve, ku vetëm brenda tri ditëve u shënuan dy të tilla me fatalitet.

SHARE