Po ngiste biçikletën, vetura godet një person në Klinë

61

Një veturë ka goditur një person, derisa i njëjti kishte qenë në biçikletë.
Klina.info mëson se rasti ka ndodhur sot në hyrje të Klinës, në afërsi të lojërave për fëmijë.

Derisa, viktima ka marrë lëndime të lehta dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.
Policia, dhe njësitet hetimore po merren me rastin./Klina info/