Përplasen dy vetura në Gllarevë, ka të lēnduar

Sot rreth orës 15:00 ka ndodhur një aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë, gjegjësisht në Gllarevë.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, derisa Klina Info mëson se ka dhe të lënduar.

Policia po heton rastin dhe kanë dalë nē vendin e ngjarjes.

SHARE