Përleshen fizikisht dy grupe në fshatin Gremnik të Klinës

19

Mbrëmjen e së martës, një përleshje fizike ka ndodhur në fshatin Gremnik të Klinës.

Klina.info mëson se dy grupe janë rrahur në mes vete, derisa ka edhe të lënduar.

Policia dhe njësitet hetimore po merren me rastin.

Ndërsa, të dyshuarit janë intervistuar./Klina info/