Përfundon takimi LDK-LVV

Përfundon takimi LDK-LVV

Sinjali.com
09 January 2020 17:13

Ka përfunduar takimi ndërmjet krerëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje, që po mbahej në objektin e Kuvendit të Republikës së Kosovës.

Ende nuk janë deklaruar nga këto parti, nëse është arritur një marrëveshje mes tyte.

Ndryshe ky takimi i sotëm ka zgjatur rreth dy orë

SHARE