Pejani vjedh pije alkoolike, arrestohet

Një person është arrestuar në Pejë, pasi kohë më parë në një lokal kishte vjedhur një llaptop, një telefon dhe pije alkoolike.

Sipas Policisë, ai kishte kryer këtë vjedhje në muajin nëntor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje,

SHARE