Pamje/Vetura merr flakë në autostradën “Ibrahim Rugova”

Një veturë ka marrë flakë në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Indeksonline ka siguruar edhe videon ku mund të shihni veturën e cila po digjet, ndërsa s’dihet për shkaqet dhe s’raportohet ende për të lënduar.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e sotme, në afërsi të qytetit të Kukësit./Klinainfo/

SHARE