Osmani dhe Kurti nderojnë ish-presidentin Rugova në 15-vjetorin e vdekjes

U.d e presidentes Vjosa Osmani dhe kryetari i VV-së, Albin Kurti kanë bërë homazhe te varri i ish-presidentit Ibrahim Rugova me rastin e 15-vjetorit të vdekjes së tij,

SHARE