Nora si “peshk”, na provokon me trupin perfekt

Është nënë e një vajze, por linjat e saj çdo herë kanë që për lakmi.

Nora Istrefi me kalimin e viteve vetëm po shkon duke u zbukuruar dhe sot padyshim mbetet ndër femrat më seksi shqiptare.

Këngëtarja e njohur e cila pas një pauze të gjatë u rikthye me një projekt të ri muzikor, është edhe mjaft aktive në rrjetet sociale.Në të fundit fotografi Nora duke më ‘bombastike’ se asnjëherë më parë, në një veshje elegante me ngjyrë të zezë, flokët plotë volum dhe grim të theksuar, këngëtarja dukej e përkryere.Të shumtë ishin edhe komplimentet që Nora mori sipër imazheve që ndau me adhuruesit e saj në Instagram.

Ndryshe, Nora pak javë më parë lansoj këngën “Dy zemra” që e solli në bashkëpunim me Butrint Imerin.

SHARE