Nis mbledhja e kryesisë së LDK-së

Lidhja Demokratike e Kosovës janë mbledhur në selinë e partisë për të marrë pjesë në mbledhjen e radhës së kryesisë.

Mbledhja ka nisur në ora 11:00, ndërsa para fillimit të mbledhjes janë lejuar të marren pamje nga mediat.

Në selinë e LDK-së kanë arritur lideri i partisë Isa Mustafa,  nënkryetarët Vjosa Osmani, Agim Veliu e Lutfi Haziri dhe anëtarët e tjerë të partisë.

Në anën tjetër edhe partia Vetëvendosje kanë mbajtur mbledhje para takimit të ardhshëm Kurti-Mustafa./

SHARE