“Lamtumirë Gurbet”, Mahmut Ferati i kushton këngë mërgimtarëve

“Lamtumirë Gurbet”, titullohet kënga e re nga Mahmut Ferati.

Kënga u vizualizua me videoklip, dhe u dedikohet mërgimtarëve.

Projektin mund ta ndiqni në kanalin zyrtar të Mahmut Feratit, në YouTube.

Kënga vjen përplot ritëm, dhe me interpretim të shkëlqyer nga këngëtari i njohur./Klina.info/

SHARE