LAJMI I FUNDIT: Ndërron jetë personi i dytë nga përleshja që ndodhi në Prishtinë

Nga ngjarje tragjike që nodhi gjatë ditë së enjte ka ndërruar jetë edhe personi i dytë.

Kështu ka bërë të ditur, zëdhënësi i QKUK-së, Shpend Fazliu, shkruan Gazeta inFokus.

“ Ka vdeke personi i dytë, i cili perkundër përpjkjeve të mjekeve, për shkak të gjendjës se rendë nuk ka arritur te mbijetoi” ka thënë Fazliu për Gazetën inFokus.

Gjatë ditës së enjte ka ndodhur një përleshje me armë zjarri në të cilën dy persona janë të vdekur dhe dy të plagosur./Gazeta inFokus

SHARE