Lajm i mirë: Pas disa vitesh, vajza kosovare fillon përsëri të ecë

Arjanita Ibriqi ka kaluar me sukses operimin dhe tashmë do të mund të ecë përsëri pas disa vitësh.

Kështu ka bërë ditur Labinot Tahiri përmes një postimi në Facebook, i cili ka njoftuar se operimi i Arjanitës ka kaluar me sukses.

“Arjanita Ibriqi, nga sot do të shkojë e shëndosh në shtëpi te familja dhe shoqëria e saj!”, ka shkruar Labi në postimin e tij.

SHARE