KF Dukagjini prezanton 2 futbollistët e rinjë

Faqja zyrtare e KF Dukagjinit ka prezantuar 2 përforcimet e radhes, ata janë portjeri Drin Hodaj i cili është transferim nga klubi Drenica , ndërsa Arbër Shala mbrojtës i krahut të majtë dhe vjen nga klubi KF Liria nga Prizreni.shkruan Klina info

Dukagjini ndërkohë me keto transferime synon që të siguron pjesmarrjen në super ligën e Kosovës edhe për edicionin tjeter.

Dukagjini aktualisht është në poziten e fundit me vetëm 8 pikë.shkruan Klina info

Postimi zyrtarë i klubit Dukagjini :

Klinë, 13 Janar 2020

Zyrtare; Hodaj dhe Shala bashkohën me Dukagjinin.

Portieri Drin Hodaj vjen nga klubi Drenices, dhe vesh fanellën e klubit tonë gjatë fazës se dytë ne Ipko Superligën e Kosovës.

Mbrojtesi i krahut të majtë Arbër Shala përforcon vijën e fundit ne ekipën tonë dhe vjen nga klubi Prizerenas, KF Liria.

Ne ju urojmë mirë se ardhje dhe shumë sukses!

k

SHARE