Kështu duket Arta Elezaj e pa lyer

Modelja kaqurelse, Arta Elezaj, ja ka dalë të bije në sy falë linjave trupore bombastike, por edhe flokëve voluminoz, shkruan “Kosovarja”.

Arta, për publikun nuk u bë e njohur përmes fushës së modelimit, por për shkak të pjesmarrjes si aktore në serialin “O sa mirë”.

Arta, për publikun nuk u bë e njohur përmes fushës së modelimit, por për shkak të pjesmarrjes si aktore në serialin “O sa mirë”.

Arta, luante rolin e “Xhakartes” dhe ndonëse modele, ajo e interpretonte shkëlqyeshëm rolin që i ishte dhënë në këtë prodhim televiziv, shkruan “Kosovarja”.

Arten e shohim duke shëtitur në vende të ndryshme të botës e duke bërë jetë luksoze.

Zakonisht shfaqet me makeup, por ne ju shuajmë kurreshtjen se si duket “Xhakarta” pa grim në fytyrë.