5.5 C
Kosovo
Saturday, February 4, 2023

Rrahje mes vajzave në Pejë, dalin pamje nga momenti

Disa vajza janë përplasur fizikisht me njëra-tjetrën në qytetin e Pejës. Pamjet nga rrahja janë publikuar nëpër rrjete sociale. Në videon e publikuar shihet se në...

Si është jeta në ishullin më të populluar në botë

Nuk ka kanalizim, nuk ka ujë të rrjedhshëm, rryma sigurohet nga agregati i cili punon vetëm pesë orë në ditë Për dy orë lundrim me...

Ky është aderimi i ri në Lëvizjen Vetëvendosje

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka bërë të ditur për aderimin e ri në këtë subjekt politik, shkruan Gazeta Blic.Kurti në Facebook ka...

Mitrovicë/ Djali dhe vajza rrahin babain e tyre

Të premten mbrëma, rreth orës 19:15, Policia ka pranuar një ankesë nga një person se djali dhe vajza e tij e kanë rrahur. Pas intervistimit,...

REKOMANDIMI I MJEKUT Dr.Alban Palushi Mjek i përgjithshëm

REKOMANDIMI I MJEKUT ( BEJE SHARE) Dr.Alban Palushi Mjek i përgjithshëm # Aspekti social dhe ekonomik janë 2 faktorët kryesor të stresit psikologjik (emocional), me të cilin...

Pamjet konfirmojnë gjithçka, Otto John i bashkohet në stërvitje Dukagjinit

Sulmuesi nigerian, Otto John i është bashkuar urdhrave të Armend Dallkut te Dukagjini, skuadër me të cilën do garoj në Superligën e Kosovës në...

Joshua e parashikon fituesin e duelit Fury-Wilder

Anthony Joshua ka parashikuar se Tyson Fury do ta rrahë Deontay Wilderin në rimeçin e tyre për titullin e kampionit të botës këtë muaj,...

Këngëtari Meda po përgatit këngen kushtuar Ibrahim Rugovës.

Me respekt dhe emocion po e punojm këngen kushtuar IBRAHIM RUGOVES 🙏ka shkruar Meda në profilin e tij në Facebook.

Policia e arreston Svetomir Baçeviçin, i dyshuar për krime lufte në Pejë

Policia e Kosovës nën akuzat për krime lufte ka arrestuar Svetomir Baçeviq, person i zhvendosur nga Bjello Pola afër Pejës, i cili aktualisht jeton...
0FansLike
68,305FollowersFollow
32,600SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Featured

Most Popular

Postoi armët për festën e vitit të ri në Facebook, arrestohet...

Policia e Kosovës mbrëmë ka sekuestruar një pushkë gjuetie me 19 fishek dhe dy karikatorë në Gllogoc. Sipas policisë, thuhet se i dyshuari kishte shtënë...

Latest reviews

Policia e Kosovës ka arrestuar 33 persona vetëm gjatë 24 orëve...

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar 33 persona. Policia në raportin 24-orësh njofton se incidentet kriminale janë raportuar...

Fillojnë punimet për asfaltimin e rrugëve në Klinafc dhe Gjurgjevik të...

Në kuadër të investimeve kapitale për përmirësimin e infrastrukturës rrugore, Komuna e Klinës ka filluar projektin për asfaltimin e rrugëve lokale në Gjurgjevik të...

Rikthehen çmimet e larta të derivateve në vend, vendimi i Qeverisë...

Ka disa javë që çmimi i derivateve në bursë ka rënë drastikisht. Por, për tregun kosovar nuk po vlenë fare ky fakt. Çmimet e...

More News

x