1.5 C
Kosovo
Saturday, February 4, 2023

Infinite Load Articles

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, ka pritur në takim kryeministrin e...

Në Pallatin Vahdettin të Stambollit ka nisur takimi mes presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, dhe kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti. Presidenca turke të enjten...

Vaji i prodhuar në Serbi nuk i plotëson kriteret, Inspektorati urdhëron...

Inspektorati i Tregut ka kryer inspektime lidhur me verifikimin e sasisë dhe peshës së produkteve nëpër operatorët ekonomik në Republikën e Kosovës. Pas analizave në...

Policia u kërkon ndihmë qytetarëve për gjetjen e Filiq Slavisa, i...

Sektori për Hetimin e Krimeve te Luftës ka dalë me kërkesë për ndihmë nga qytetarët, për gjetjen e Filiq (Vojislav) Slavisa, i cili është...

Karateistët kosovarë bojkotojnë Kampionatin Evropian pasi nuk u lejuan simbolet shtetërore

Ekipi i përbërë prej 34 karateistëve kosovarë ka vendosur të bojkotojë garat në Kampionatin Evropian të karatesë për kadetë, juniorë dhe U21 që po...

Qipro nuk i lejon karateistët e Kosovës të garojnë me simbolet...

Federata e Karatesë së Kosovës (FKK) tash e dy ditë gjendet në Larnaka të Qipros, ku edhe po zhvillohet Kampionati Evropian për Kadet, Junior...

Istog: Policia arreston dy prindër që detyronin fëmijët të kërkonin lëmoshë

Me datën 03.02.2023, Stacioni Policor në Istog, ёshtё informuar se nё rrugën “2 Korriku” nё Istog, nga njё automjet (kombi), kanё dalur disa fёmijё...
- Advertisement -

x