8.5 C
Kosovo
Thursday, February 2, 2023

LIFESTYLE

TECHNOLOGY

LATEST NEWS

Ndeshja e Kupës së Kosovës, Prishtina – Dukagjini do të zhvillohet në këtë stadium

Prishtina nuk do ta luajë në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet ndeshjen e Kupës së Kosovës kundër Dukagjinit. “Bardhekaltrit” do të sfidohen nga “Hithat” të...

Reagimi i parë i OVL-UÇK-së pas vendimit të Apelit për Haradinajn e Gucatin

Paneli i Gjykatës së Apelit ka shpallur aktgjykimin në çështjen Hysni Gucati dhe Nasim Haradinaj. Sipas aktgjykimit, Gucati e Haradinaj do të mbetën në burg...

Tensione në Kuvendin e Serbisë, opozita i sulet fizikisht Vuçiqit

Deputetët e opozitës i janë sulur presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Kuvendin e Serbisë. Siç raporton “Danas” kjo ka ndodhur pas një debati të tensionuar. Bëhet...

STAY CONNECTED

0FansLike
68,305FollowersFollow
32,600SubscribersSubscribe
- Advertisement -

POPULAR ARTICLES

Dy kuvendet e qeveritë, Kosovë-Shqipëri bashkohen me 27 nëntor në Tiranë

Më 27 nëntor, të dy kuvendet dhe qeveritë, ajo e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës, do të takohen në Tiranë, për të mbajtur një...

Sot zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së 35-të të Superligës, vëmendja në këto...

Sot zhvillohen ndeshjet e xhiros së 35-të në BKT Superligën e Kosovës në futboll.  Njëherit, kjo është java e parafundit e këtij edicioni mjaft interesant. Tashmë...

Grushti i hekurt i Joshuas, kur fytyra e kundërshtarit pëson çrregullim të frikshëm

Anthony Joshua, i lindur më 15 tetor 1989, është një boksier profesionist britanik me prejardhje nigeriane i cili është dy herë kampion i unifikuar...

LATEST REVIEWS

Nuk i bindet urdhërit, qytetari tërhiqet zvarrë nga vetura e grushtohet...

Disa zyrtarë të Policisë së Kosovës janë përfshirë në një përleshje fizike me një qytetar, pasi sipas tyre ky i fundit ka vozitur veturën...

x