Grabitje e armatosur në Pejë, viktimë një shtetas i Turqisë

51

Një shtetas i Turqisë ka raportuar në polici se nga dy persona të pa njohur, nën kërcenin e armës ia kanë grabitur 1 000 euro dhe një telefon mobil.

Sipas policisë, grabitja ka ndodhur në rrugën “Anton Qeta” në Pejë, të hënën rreth orës 22 e 30 minuta.

Policia ka nisur hetimet në lidhje me rastin, ndërsa deri tani nuk është raportuar për të arrestuar.