Gold AG kurorëzon dashurinë!

Gold Ag ka kurorëzuar dashurinë dhe këtë e bëri të ditur me një foto ku shihen duart e tyre me unaza, teksa formojnë shqiponjën.

Reperi nuk ka ndarë me tepër se datën e kurorëzimit e që është 5 mars 2020.

Ai nuk ka publikuar fotografi të tjera.

Ende nuk dihet se kush është gruaja qe kurorëzoi dashurinë me reperin e njohur.

View this post on Instagram

❤️❤️ 05.03.20 💎💎

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

SHARE