Gjendet një person i djegur brenda një makine në Itali, dyshohet se është kosovar

Një person është gjetur i djegur në Itali.

Klina.info mëson se bëhet fjalë për një shtetas kosovar, i cili është nga komuna e Vushtrrisë.

Derisa në Itali janë dhënë edhe detajet e para, ku thuhet se viktimën e kanë lidhur dhe ia ka vënë flakën brenda një bagazhi të një makine./Klina info/

SHARE