Filloi kompleksi me i ri “Deluxe Residence” ne Kline dhe shitja e banesave

Filluan punimet ne kompleksin më të ri “Deluxe Residence” në qendër të Klinës , me pronar Mark Duhanaj, ndertimi do të realizohet nga “Mirdita Construction” – Gjin Mirdita .

Nje kompleks ndryshe, pozicionuar mes gjelbrimit, qetësisë dhe rrezeve të diellit.
Parcela ku po ndertohet objekti ka 25 ari 6 ari jane duke u shfrytezuar per ndertim dhe 6 ari kend i lojrave dhe gjelbrim, pjesa tjeter 12 ari parking nje kompleks me hapesir te mjaftueshme pa lokali vetem banim.

Ne kompleksin qe ofron hapesir te mjaftueshme per banor

Tipet e banesave :B1-128m2; B2-126.25m2; B3-106.90m2; B4-130m2; B5-103m2.

Secila banesë ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, depo, sallon dhe kuzhinë (me mundësi ndarje të kuzhinës nga salloni)

Për më shumë informacione në lidhje me orientimin, siperfaqet, të na kontaktoni në +383 44-976-821 apo +383 44-282-609.

SHARE