Feston me armë zjarri në Rixhevë, Policia reagon shpejtë

“Stacioni Policor Klinё, rreth orёs 22:00, ёshtё njoftuar se nё fshatin Rixhevё, nё njё aheng ka tё shtёna me armё. Patrolla së bashku me Njёsinё pёr Reagim tё Shpejtё (NJRSH), i ёshtё pёrgjigjur vendit tё ngjarjёs. Nga personi i dyshuar ёshtё sekuestruar arma, dhe i njëjti ёshtё arrestuar”, thuhet në komunikatën e policisë për media.