E ndjetë tërmetin? Magnituda ishte 4.53

Lëkundjet e tërmeti u ndjenë edhe mbrëmjen e sotme në vendin tonë. 

Një tërmet me magnitudë 4.53 dhe thellësi 5 km u regjistrua rreth orës 22:05. Epiqendra ishte Kepi i Rodonit.

Lëkundjet janë ndjerë edhe në kryeqytet por zgjatën vetëm pak sekonda.

SHARE