Dukagjini-Malisheva, formacionet zyrtare

Dukagjini do të luajë me Malishevën, në kuadër të javës së nëntë në Superligën e Kosovës.

Ndeshja do të zhvillohet ne qytetin e Klinës, me fillim nga ora 13:00.

Dukagjini do të synojë tre pikët kundër Malishevës në mënyrë që të largohet nga zona e rrezikshme, teksa Malisheva e ka filluar mirë sezonin dhe do të shikojë që të vazhdojë me ecurinë pozitive.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare

SHARE