Detaje nga aksidenti i rëndë në Gllarevë

Klina Info para pak çastesh ka raportuar për një aksident të rëndë në fshatin Gllarevë.

Si pasojë janë përplasur dy vetura, ndërsa policia dhe zjarrfikësit janë në vend ngjarje.

Klina.info mëson se 4 persona janë të lënduar.

SHARE