Daut Haradinaj kujton dajën e tij, 21 vite nga rënia

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka përkujtuar sot luftëtarin Naser Brahimaj (Bardheci).

Haradinaj tha se sot bëhen 21 vite nga rënia e tij heroike pas shumë betejave dhe triumfesh, transmeton Indeksonline.

Postimi i plotë:

Njëri nga me të zotët që e kam njohur. I tillë ishte dhe do të kujtohet miku im Naser Brahimaj (Bardheci).
Sot po bëhen plot 21 vite nga rënia e tij heroike pas shumë betejave dhe triumfesh.
Foto e vitit 97‘ në kufirin Shqiptaro-Shqiptar!
DH

SHARE