Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Japa”

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e re.

“Japa” është e titulluar kënga e re e Dafinës,

Teksti është shkruar nga reperi, Elinel, ndërsa producent të këngës janë: Rzon dhe Pllumb.

Videoklipi është bërë nga “Entermedia”.

SHARE