Çerekfinale e ‘nxehtë’ mes Lausannes dhe Baselit, shënon ‘bomberi’ nga Kosova

Po zhvillohet një ndeshje interesante tejet interesante në Kupën e Zvicrës mes Lausannes dhe Baselit.

Në ndeshjen që po luhet në “Stade Olympique de la Pontaise”, pas 75 minutash lojë janë shënuar katër gola dhe rezultati momental është 2:2, raporton “Klina.info”

Për Baselin ka shënuar dy gola braziliani Arthur në minutat ’54 dhe ’67.

Nga ana tjetër për Lausannen ka shënuar Andi Zeqiri në minutën e 72-të dhe Geissmann një minut më vonë. /Klina.info/

SHARE