Bukuroshja nga Klina pas dy muajsh, rikthehet në Instagram

Arlinda Prenaj nga Klina po vazhdon të ngjes shkallët e suksesit. Ajo në vitin 2019 u shpall Miss Grand Kosova.

Arlinda në një intervistë për Klina.info ka thënë se për 2 muaj ka mbetur pa instagram, pasi që ia kanë hakuar.

Por, bukuroshja thotë se e është rikthyer sërish në Instagram.

Kujtojmë se Arlinda është zgjedhur në Gjermani si një nga vajzat që ka marrë pjesë në një konkurs bukurie në këtë shtet.

Ajo ka përfaqësuar Gjermaninë në Tajlandë.

Por ajo është dhe akrobatiste, e do sportin, por i pëlqen dhe të lexojë.

Derisa punon si farmaciste në Gjermani.

https://instagram.com/ari.arliinda?utm_medium=copy_link

SHARE