Bayern Munich – Barcelona, formacionet zyrtare

Ndeshja që do të zhvillohet sonte në Champions League është ajo midis Bayern Munich dhe Barcelonës.

Skuadra bavareze, Bayern Munich e pret Barcelonën me fillim nga ora 21:00 në stadiumin ‘Allianz Arena’.

Këto janë formacionet zyrtare të këtij takimi:

Bayern Munich: Neuer; Pavard, Upamecano, Lucas Hernandez, Davies, Kimmich, Sabitzer, Sane, Musiala, Müller, Sadio Mane.

Barcelona: Ter Stegen, Kounde, Araujo, Christensen, Marcos Alonso, Gavi, Busquets, Pedri, Dembele, Raphinha, Lewandowski.

SHARE