Arrestohet një grua në Vushtrri për armëmbajtje pa leje

Është arrestuar një grua në Vushtrri për armëmbajtje pa leje.

Gjatë kontrollit në çantën e saj, policia ka gjetur dhe konfiskuar një fishek i kalibrit 9×9 mm.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që gjatë kontrollit në çantën e saj është gjetur dhe konfiskuar një fishek i kalibrit 9×9 mm. Me vendim të prokurorit pas intervistimit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

SHARE