Aksident trafiku në Gremnik, ka të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Gremnik të Klinës.

Si pasojë e aksidentit, është lënduar një person.

Klina.info sjellë pamje në vendin e ngjarjes, derisa Policia dhe njësitet hetimore po merren me shkaqet dhe rastin.

SHARE