Aksident trafiku me të lënduar në Rahovec

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak më parë në Xërc të Rahovecit.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një kamionete,

Si pasojë e aksidentit pati edhe persona të lënduar, teksa shumë qytetarë janë mbledhur për t’i ofruar ndihmë një gruaje./

SHARE