Aksident me të lënduar në Gllarevë të Klinës

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 12:00 të ditës së sotme në fshatin Gllarevë të Klinës.

Në këtë aksident janë përfshirë një kamion dhe një makinë, ku edhe dëme materiale.
Klina Info sjellë pamje nga vendi i ngjarjes ku shihen edhe njësitet e Policisë së Kosovës, derisa dyshohet se ka edhe të lënduar.

SHARE