Aksident me të lënduar në afërsi të Skenderajt

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në afërsi të Skenderajt.

SI pasojë e këtij aksidenti ka edhe të lënduar.

Në këtë aksident u përfshinë dy automjete dhe në vendin e ngjarjes kanë arritur ekipet emergjente.

Saktësisht aksidenti ndodhi në Rezall të Re

SHARE