Aksident i rëndë në Tërpezë të Malishevës, vdes një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Tërpezë të Malishevës, ku ka vdekur një person (emer i njohur për redaksinë), dhe janë lënduar edhe tre persona tjerë.

Më poshtë u sjellim pamje nga aksidenti i rëndë:

SHARE