Aksident i rëndë në Drenoc tē Klinës

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Pejë – Prishtinë, gjegjësisht në fshatin Drenoc të Klinë.

Klina.info sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, ku mësohet të ketē të lënduar.

Ambulanca dhe njësitet e policisë gjithashtu janë në vend të ngjarjes.

SHARE