Aksident i rëndë komunikacioni në Komoran (FOTO)

Një aksident komunikacioni sapo ka ndodhur në magjistralen Drenas-Komoran. aksidenti ka ndodhur në Komoran.

Dy makina janë përplasur dhe si pasojë e kësaj ka edhe të lënduar.

Në vend ngjarje ka shkuar policia dhe ndihma e shpejt.

Aksidenti ka shkatuar vështirësi në komunikacion duke bërë radhë të gjatë të veturave.

Drenicapress do ju mbajë të informuar lidhur me gjendjen e të plagosurve në këtë aksident