Agim Ademi viziton KF Dukagjini, i dorëzon pakon me GPS

Sot për vizitë në klubin KF Dukagjini ishte kryetari i FFK-së z.Agim Ademin.

Këtë e ka bërë të ditur KF Dukagjini përmes një njoftimi.

Ky është postimi i plotë:

Ishte vizit tejet e mirseardhur për ne sepse sikurse edhe klubeve tjera te superliges ai edhe klubit fubtollistik Dukagjini ja dorzoj pakon me GPS qe tregon performancen e futbollisteve ne stervitje dhe ndeshje, paisje këto mjaft te kushtushme e qe edhe vetë stafi teknik i klubit tonë i ka kerkur qe një kohë të gjatë.

Pergezojm kryetarin Ademi dhe FFK-n që krahas ndihmes ndaj klubeve, investimeve ne infrastruktur po gjejnë hapsir dhe modalitete te kohës për investime ne digjitalizim.

Te gjitha klubeve te Superliges do të ju shërbejnë per te rritur cilësinë dhe performacen e tyre.

SHARE